O nas

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Veritas Spółka Partnerska ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Doświadczenie, rzetelność oraz profesjonalizm to podstawowe wytyczne naszej pracy.

Połączenie doświadczenia w zakresie prawa ze znajomością nowoczesnych technologii pozwala nam podejmować się zadań nieszablonowych oraz je realizować z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa Klienta.

 

Adwokatura polska

Adwokat Bartosz Ołowski, Partner

Adwokat Bartosz Henryk Ołowski – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studiował prawo kanoniczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie w 2006 roku obronił pracę magisterską z wynikiem bardzo dobrym. Następnie w roku 2007 rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, którą ukończył z wynikiem pozytywnym. Po złożeniu egzaminu radcowskiego, pracował jako radca prawny, prowadząc indywidualną Kancelarię prawną w Warszawie. Obecnie Bartosz Ołowski jest adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Adwokat Bartosz Ołowski posiada bogate doświadczenie zawodowe – pracował m.in. w Kancelarii Notarialnej, Kancelarii Radcy Prawnego oraz współpracował z wieloma podmiotami działającymi na rynku nieruchomości oraz w branży rolniczej, praktykując w jednej z czołowych firm w tej dziedzinie.

Radca prawny Karol Korczyński

Radca prawny Karol Korczyński – magisterskie studia prawnicze ukończył w 1992r. Wcześniej uzyskał tytuł magistra Administracji ( 1990r. ) Oba tytuły zdobył na Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie. Od 1997 r. jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie pod nr 447/97.

Ukończył też kursy przekształcania komunalnych zakładów zakładów budżetowych w spółki prawa handlowego . Jest członkiem rad nadzorczych w komunalnych spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od lat zajmuje się też działalnością organów samorządu terytorialnego (gminy i powiatu).Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego,mieszkaniowego, prawa gospodarczego z uwzględnieniem handlowego, administracyjnego , pomocy społecznej oraz ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Prowadzi też sprawy rodzinne.

Posiada duże doświadczenie w zakresie przepisów dotyczących sfer służb mundurowych (wojsko, policja ,straż pożarna). Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie.

Krajowa Izba Radców Prawnych

Aplikant radcowski Tomasz Piotr Dziedzic

Tomasz Piotr Dziedzic – jest aplikantem radcowskim – członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w ramach współpracy z kancelariami radców prawnych m.in. Kancelarią Zimmerman i Wspólnicy oraz spółkami kapitałowymi w tym notowanymi na rynku alternatywnym. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie spółek handlowych, prawie umów gospodarczych oraz w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych.